SpinKong Highroller

SpinKong highroller bonus en reloads

De SpinKong highroller bonus geeft 50% tot €1.000 op je eerste storting vanaf €150 met KONGELITE en 50% tot €1.500 op je tweede vanaf €200 met KONGROYALE (18+). Beide zet je 20x in, en uit de twee bonussen win je hooguit €3.000 en €4.000. Bij kleinere stortingen past het gewone pakket beter; dat staat op de pagina over de SpinKong welkomstbonus.

Naar SpinKong18+ · geen KSA-vergunning

SpinKong highroller bonus: twee stortingen, twee codes

Highroller betekent bij ons: een hogere instap en een lager percentage, maar een veel hoger plafond en een lagere inzetvereiste. De eerste stap open je met code KONGELITE, de tweede met KONGROYALE, elk op een eigen storting.

Voor beide stappen geldt 20x het bonusbedrag, tegen 35x in het gewone pakket. Op de promotiepagina staat dit aanbod als SpinKong Highroller welcome package. De gewone bonusregels blijven gelden: 7 dagen looptijd en €5 als hoogste inzet met bonusgeld.

SpinKong Highroller welcome package volgens onze bonusvoorwaarden
BonusCodePercentageMaximaalMin. stortingInzetMax. winst
Highroller 1e stortingKONGELITE50%€1.000€15020x bonus€3.000
Highroller 2e stortingKONGROYALE50%€1.500€20020x bonus€4.000

Bonus 7 dagen geldig, max. €5 per inzet met bonus. De bonus komt na je storting en het invullen van de code.

SpinKong highroller: storting, bonus en inzet doorgerekend

Bij 50% stort je het dubbele van de bonus die je wilt. Voor €1.000 is dat €2.000, voor €1.500 is dat €3.000: samen €5.000 aan stortingen voor €2.500 bonus. Daarna volgt de inzet, want 20x €1.000 is €20.000 en 20x €1.500 is €30.000. Met €5 als hoogste inzet kost de eerste stap minstens 4.000 rondes, ook aan de tafel bij SpinKong Blackjack of SpinKong Baccarat. Met €600 op de eerste stap krijg je €300 bonus en zet je €6.000 in.

1e highroller€2.000storting voor €1.000 bonus, daarna €20.000 inzet
2e highroller€3.000storting voor €1.500 bonus, daarna €30.000 inzet
Samen€2.500maximale highroller bonus
Inzet bij €54.000rondes voor 20x op €1.000

Welkomstpakket of highroller: de SpinKong cijfers

Het verschil zit in de verhouding. Met €200 bij de eerste storting krijg je in het pakket 120%, dus €200 bonus plus 100 spins; als highroller krijg je €100. Het pakket zit vanaf €167 op zijn plafond, en pas boven €400 geeft de highroller-bonus meer dan die €200.

De inzet draait het beeld om: 20x op €100 is €2.000, 35x op €200 is €7.000. Hoeveel een ronde uit SpinKong Table Games daarvoor meetelt, publiceren we niet. Meerdere actieve bonussen mogen volgens onze bonusregels, tenzij een actie iets anders zegt; of het pakket en de highroller-bonus op dezelfde storting samengaan, staat er niet bij.

Vergelijking per storting
KenmerkWelkomstpakketHighroller
1e storting120% tot €200 + 100 FS50% tot €1.000
2e storting130% tot €30050% tot €1.500
CodesKONGSTART, KONGRISEKONGELITE, KONGROYALE
Min. storting€20€150 / €200
Inzetvereiste35x bonus20x bonus
Max. winst 1e€1.000€3.000
Max. winst 2e€1.500€4.000

SpinKong reload bonussen: het weekschema

Op de promotiepagina staan onze reloads onder SpinKong Reload bonuses, elk met een vaste dag, een eigen code en een eigen inzetvereiste. Voor grote stortingen zijn er drie: SpinKong Kong's High Roller Weekstart op maandag of dinsdag (30% tot €800 vanaf €150, HIGHROLLER), SpinKong Kong's Prestige Reload twee keer per week op woensdag of donderdag (50% tot €1.000 vanaf €300, BIGWIN) en Friday High Roller Reload op vrijdag (40% tot €1.500 vanaf €300, BIGFRIDAY).

Alle drie hebben 30x inzet. Kleinere reloads zijn SpinKong Kong's Wednesday Boost (WEDBOOST, vanaf €30) en Royal Thursday Reload (ROYALSTART, 60% tot €500 vanaf €30), allebei met 35x. Rekenvoorbeeld: €300 op vrijdag met BIGFRIDAY geeft €120 bonus en €3.600 aan inzet.

Reloads volgens onze bonusvoorwaarden
ReloadWanneerBonusMin. stortingCodeInzetMax. winst
Kong's Daily BoostElke dag50 FS (1 dag geldig)€30DAYBOOST30x€250
Royal Crypto BoostElke dag50% tot €300, alleen crypto€20CRYPTOBOOST40x€1.200
Kong's High Roller WeekstartMa of di30% tot €800€150HIGHROLLER30x€2.500
Kong's Wednesday BoostWo50% tot €200€30WEDBOOST35x€1.200
Kong's Prestige ReloadWo of do, 2x per week50% tot €1.000€300BIGWIN30x€3.000
Royal Thursday ReloadDo60% tot €500€30ROYALSTART35x€1.500
Friday High Roller ReloadVr40% tot €1.500€300BIGFRIDAY30x€4.500
Crypto Royale FridayVr50% tot €1.000, alleen crypto€50CRYPTOFRIDAY30x€3.000

Free spins-reloads zoals Kong's Spin Weekstarter, Friday Triple Spins en de Weekend Spinwave staan bij SpinKong free spins. Tijden in UTC.

SpinKong Royal Deposit Cover: 10% terug tot €150

De SpinKong Royal Deposit Cover hoort bij de extra welkomstacties in je eerste 7 dagen na registratie. Wie in die periode samen €500 stort, krijgt 10% van zijn stortingen terug als cashback, met €150 als plafond. Op €500 is dat €50, en het plafond raak je bij €1.500. De inzet is laag, 2x, dus op €50 cashback zet je €100 in; de winst eruit is begrensd op €2.000.

Wanneer
Eerste 7 dagen na registratie
Voorwaarde
Samen €500 gestort
Cashback
10% van je stortingen, tot €150
Inzet
2x
Max. winst
€2.000

Goed om te weten

Voor een legaal online casino in Nederland is een vergunning van de Kansspelautoriteit (KSA) de voorwaarde. Die vergunning hebben wij niet, en onze bedrijfsgegevens en licentie publiceren we niet. Een bonus van SpinKong valt daardoor buiten de Nederlandse regels voor bonussen en spelersbescherming, CRUKS inbegrepen.

18+ Bonus = extra inzet, geen gratis geld

Elke inzetvereiste, van 20x tot 45x, betekent veel extra spelen. Zet vooraf een limiet.

OpenOverGokken 0800-24 000 22 · 24/7 · openovergokken.nlAGOG 0800-22 777 22 · agog.nlZelfuitsluiting via CRUKS

Vragen aan SpinKong, kort beantwoord

Naar de highroller bonus